Міністэрства адукацыі Рэспублікі Беларусь
Упраўленне адукацыі Навагрудскага райвыканкама
Дзяржаўная ўстанова адукацыі
"Любчанская сярэдняя школа імя Л.П.Сечка"
Клас |
Назва факультатыўнага занятку |
Прозвішча, імя, імя па бацьку настаўніка |
Час правядзення |
Месца правядзення |
9 |
Сакрэты сінтаксісу і пунктуацыі |
Ляўша М.П. |
9.00 – 9.45 |
Кабінет рускай мовы |
9 |
Складаны сказ без складанасці |
Вееўнік В.В. |
9.55 – 10.40 |
Кабінет беларускай мовы |
9 |
Вялікая Айчынная вайна савецкага народу (у кантэксце другой сусветнай вайны) |
Борыс Т.А. |
10.50 – 11.35 |
Кабінет гісторыі |
10 |
Уводзіны ў аграрныя прафесіі |
Дамуць Т.Д. |
8.00 – 8.45 |
Кабінет хіміі |
11 |
Практыкум па пунктуацыі беларускай мовы |
Вееўнік В.В. |
9.00 – 9.45 |
Кабінет беларускай мовы |
11 |
Уводзіны ў аграрныя прафесіі |
Дамуць Т.Д. |
10.55 – 11.40 11.50 – 12.35
|
Кабінет хіміі |
ас |
Назва факультатыўнага занятку |
Прозвішча, імя, імя па бацьку настаўніка |
Час правя дзення
|
Месца правядзення (Урок) |
СУБОТА |
||||
9 |
Сакрэты сінтаксісу і пунктуацыі |
Ляўша М.П. |
9.00.-9.45 |
Кабінет рус. мовы |
9 |
Складаны сказ без складанасці |
Вееўнік В.В. |
9.55.- 10.40. |
Кабінет бел мовы |
9 |
Вялікая Айчынная вайна савецкага народа (у кантэксце другой сусветнай вайны) |
Борыс Т.А. |
10.50.- 11.35. |
Кабінет гісторыі |
10 |
Уводзіны ў аграрныя прафесіі |
Дамуць Т.Д. |
8.00.-8.45 |
Кабінет хіміі |
11 |
Практыкум па пунктуацыі беларускай мовы |
Вееўнік В.В. |
9.00.-9.45 |
Кабінет бел. мовы |
11 |
Уводзіны ў аграрныя прафесіі |
Дамуць Т.Д. |
10.55-11.40 11.50.-12.35 |
Кабінет хіміі |
Р А С К Л А Д аб’яднанняў па інтарэсах і спартыўнай секцыі
ў Дзяржаўнай установе адукацыі “Любчанская сярэдняя школа імя Л.П.Сечка” у шосты школьны дзень на I паўгоддзе 2023/2024 н.г.
|
|||
Гурток |
Час правядзення |
Адказны |
|
|
“Расцішкі” (ад ДУА “Цэнтр дадатковай адукацыі дзяцей і моладзі “ДАР””) |
11.00-13.45 |
Казлова Наталля Васільеўна |
|
“Экалогія і акаляючае асяроддзе” (ад ДУА “Цэнтр дадатковай адукацыі дзяцей і моладзі “ДАР””) |
10.00-12.45 |
Казлова Наталля Васільеўна |
|
Камп’ютарны клуб |
09.00-14.00 |
Бушміч Святлана Міхайлаўна |
|
Спартыўная секцыя па лёгкай атлетыцы (ад ДЮСШ №2 г.Навагрудка) |
10.00-13.50
|
Каўцэвіч Валянцін Уладзіміравіч |
Р А С К Л А Д аб’яднанняў па інтарэсах і спартыўнай секцыі
ў Дзяржаўнай установе адукацыі “Любчанская сярэдняя школа імя Л.П.Сечка” у шосты школьны дзень на II паўгоддзе 2023/2024 н.г.
|
|||
Гурток |
Час правядзення |
Адказны |
|
|
“Расцішкі” (ад ДУА “Цэнтр дадатковай адукацыі дзяцей і моладзі “ДАР””) |
11.00-13.45 |
Казлова Наталля Васільеўна |
|
“Экалогія і акаляючае асяроддзе” (ад ДУА “Цэнтр дадатковай адукацыі дзяцей і моладзі “ДАР””) |
10.00-12.45 |
Казлова Наталля Васільеўна |
|
Камп’ютарны клуб |
09.00-14.00 |
Бушміч Святлана Міхайлаўна |
|
Спартыўная секцыя па лёгкай атлетыцы (ад ДЮСШ №2 г.Навагрудка) |
10.00-13.50
|
Каўцэвіч Валянцін Уладзіміравіч |